Půjčka na OP (Hlavní stránka) -> Časté otázky
Půjčka na OP (Hlavní stránka) -> Časté otázky

Nebankovní půjčka na směnku, Online půjčka na směnku - Recenze klientů

Nebankovní půjčka na OP - Půjčka na OP - Online půjčka na OP - Časté otázky

Abyste se pro naši půjčku rozhodli a měli kompletní informace, rozhodli jsme se odpovědět na nejčastější otázky, které každý klient má, když hledá nebankovní půjčku.
Naše rychlá nebankovní půjčka je revoluční půjčka, a proto k tomu tak přistupujeme. Vždy se snažíme být o krok napřed. Zde si můžete pročíst nejčastější otázky k naší nebankovní půjčcena OP."Vaše půjčka se mi líbí ale mohu s ní vyplatit všechny nevýhodné půjčky a splácet jen Vaši půjčku?"
Ano. Naše online půjčka je určena i na sjednocení nevýhodných půjček (konsolidace půjček)"Proč se mi nikdo neozval ohledně půjčky?"
Toto se může stát při dvou aspektech. Buď jste uvedli údaje, které jsou nepravdivé (v takovém případě klienta blokujeme a už si u nás o půjčku nemůže zažádat) nebo žádostí o naši půjčku je tolik, že jsme se k Vám ještě nedostali. Prosíme o strpení. Určitě se ozveme i Vám."Je možné se domluvit osobně na setkání ohledně půjčky?"
Je to možné, ale určitě usoudíte, že jak Váš, tak i náš čas je drahý. Proto nejprve vyplňte online žádost o půjčku, a pokud ji posoudíme, že ji lze poskytnout, nebo bychom se s Vámi chtěli sejít k bližšímu projednání, tak se s Vámi určitě sejdeme."Mám nemovitost zastavenou exekucí a nemohu prokázat příjem. Jak se toto řeší u Vás? Je možnost online půjčku poskytnout i mně?"
Nemovitost není potřeba řešit. Co se týká příjmu, tak ten nám prokazovat nemusíte. Stačí když příjem budete mít, abyste mohl půjčku splácet. Takže si můžete o naši nebankovní půjčku požádat i Vy."Nemám žádný příjem. Mohu žádat?"
Ano. Naše online půjčka je i pro ty, kteří jsou evidováni na úřadu práce. Takže si můžete také požádat."Půjčíte mi, i když mám exekuci a chtěl bych půjčku právě na vyplacení exekuce?"
Jistě. Naše půjčka je bez exekuce a mnoho klientů chce půjčku právě proto, aby mohli své exekuci vyplatit."Je možné splátku i zvýšit, abych nemusel splácet tak dlouho, jak máte uvedeno ve splátkách?"
Jelikož je naše nebankovní půjčka flexibilní, splátky přizpůsobíme každému klientovi na míru. Hlavně je také možné půjčku kdykoli předčasně bez pokut splatit."Jak dlouho zhruba trvá vyřízení a vyplacení Vaší půjčky?"
Vyřízení a vyplacení probíhá ještě tentýž den, ale může se i protáhnout. Závisí na tom několik aspektů. Počet klientů (pokud máme hodně klientů, tak se k Vám nestihneme dostat včas, ale pracujeme na tom), složitější případ (každý žadatel o nebankovní půjčku má svůj problém a my se jej snažíme vyřešit a najít to nejlepší řešení)."Je půjčka i pro cizince s trvalým pobytem na území České republiky?

" Pokud zde máte trvalý pobyt, je samozřejmé, že online půjčka je určena i pro Vás a můžete si zažádat."Mohu dostat půjčku, i když jsem v insolvenci?"
Ano, online půjčku poskytneme i Vám."Chci si půjčit 200.000,- Kč. Platí se něco předem?"
Ne. Online půjčka je bez poplatků předem."Co musím udělat, abych půjčku získal?"
Postačí vyplnit online žádost, která je našich stránkách."Když jsem na rodičovské dovolené, mohu si u Vás zažádat o online půjčku?"
Ano. Banka sice mateřskou neuznává jako příjem, ale my ano. Takže si můžete vyplnit online žádost o půjčku."Jak to, prosím, probíhá s vyplacením půjčky?"
Naše nebankovní půjčka je vyplácena v hotovosti přímo u Vás doma. Tudíž pokud Vám půjčku schválíme, tak přijedeme k Vám domů, podepíše se smlouva a online půjčka se Vám vyplatí v hotovosti. Schůzka může proběhnout i na neutrálním území či u nás v kanceláři."Do jaké výše lze půjčit bez zástavy?"
Prozatím jsme nikdy nemuseli od žádného klienta požadovat zástavu. Snažíme se najít nejvhodnější řešení a půjčka bez zástavy je pro Vás to nejlepší."Pokud pracuji v ČR a jsem ze Slovenské republiky, je možné půjčku získat?"
Ano. Online půjčku poskytneme i Vám."Jak se u Vás potom splácí?"
Splátky jsou dány měsíčně a můžete celou půjčku předčasně splatit, a to bez jakýchkoli pokut."Pracuji pouze brigádně. Je možné, abych získal online půjčku i já?"
Samozřejmě. Naše Online půjčka je určena pro každého."Jaké jsou podmínky k půjčce?"
Podmínky k online půjčce naleznete zde"Je půjčka i pro začínající podnikatele?"
Ano, nebankovní půjčka online je určena i pro začínající podnikatele. Takže si můžete požádat o půjčku i Vy."Potřebuji půjčku 80000,-. Můžete mi pomoci?"
Vyplňte si online žádost a uvidíme, co pro Vás můžeme udělat."Kolik se maximálně vyplácí hotově?"
Maximálně Vám vyplatíme v hotovosti 300000,- Kč a zbytek odešleme na Váš účet."Když chci půjčku na směnku, musím Vás o tom informovat, nebo rozhodnete sami, co je pro mě nejlepší?"
Můžeme půjčit pouze na OP. Úvěrovou smlouvu zde úmyslně nevystavujeme, aby ji konkurenční společnosti nemohly kopírovat.Nebankovní půjčka na směnku, Online půjčka na směnku - Časté otázky

Novinky e-mailem

Jméno:

E-mail:

Reklama
Nebankovní půjčka online - Povolte si ve svém prohlížeči obrázky. Jinak neuvidíte obsah webu plnohodnotně
Reklama
Milionová online půjčka - Povolte si ve svém prohlížeči obrázky. Jinak neuvidíte obsah webu plnohodnotně